Program Bonus Dla Urody Oriflame

Dla wszystkich nowych i obecnych konsultantów firma Oriflame przygotowała program o nazwie „Bonus dla Urody„. Polega on ta tym, że za złożenie 100, 200 lub 300 punktowego zamówienia firma sponsoruje nagrody. Ilość nagród uzależniona jest od ilości zgromadzonych punktów. Za zdobycie minimum 100 punktów możemy wybrać jedną nagrodę o wartości powyżej 100 zł z poziomu Brąz. Za zdobycie 200 punktów możemy wybrać dwie nagrody – jedną z poziomu Brąz i jedną z poziomu Srebro. Natomiast za uzbieranie 300 punktów w zamówieniu możemy wybrać dla siebie aż 3 nagrody, jedną z poziomu Brąz, drugą z poziomu Srebro i trzecią z poziomu Złoto. Wartość tych nagród to kilkaset złotych, a my otrzymujemy je wszystkie za 9,90 zł. Więcej szczegółów oraz wykaz wszystkich dostępnych nagród z kodami na poniższej grafice.

Nie zwlekaj już teraz wypełnij formularz rejestracyjny na mojej stronie, kupuj kosmetyki Oriflame z rabatem minimum 20%, korzystaj ze specjalnie przygotowanego programu Bonus dla Urody i odbieraj atrakcyjne nagrody.

Bonus dla Urody - poziom Brąz

Bonus dla Urody Oriflame  - poziom Srebro

Bonus dla Urody Oriflame  - poziom Złoto

Bonus dla Urody Oriflame - możesz zyskać jeszcze więcej

Jak zdobyć nagrody z Programu Bonus dla Urody?

  1. Dołącz do Oriflame wypełniając formularz rejestracyjny na mojej stronie (rejestracja jest darmowa).
  2. Odbierz bezpłatny pakiet powitalny, który osobiście wyślę na Twój adres domowy.
  3. Pokaż katalog rodzinie oraz znajomym i zbierz zamówienia.
  4. Złóż zamówienie logując się na swoje konto Oriflame lub pod numerem telefonu 22 458 03 00 (zamówienie składasz po cenach hurtowych).
  5. Otrzymane produkty przekaż klientom a 20% zysk zatrzymaj dla siebie.
  6. Odbierz nagrodę z programu Bonus Dla Urody wpisując kody wybranych nagród podczas składania zamówienia w następnym katalogu.

Zachęta do rejestracyji w firmie Oriflame

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>